Ierašanās Camping Milk 1.,-5. namiņam no 15:00 līdz 21:00, izrakstīšanās līdz plkst. 12:00. 

Ierašanās Camping Milk 6.,-7. namiņam no 16:00 līdz 21:00, izrakstīšanās līdz plkst. 13:00.

Atrast mūs var, izmantojot Waze aplikāciju, ierakstot SAB Usma.
Iebraukšana teritorijā un reģistrēšanās -
Lai iebrauktu kempinga teritorijā, pie automātiskajiem vārtiem jāiezvanās uz tālr. nr.+371 2 2313647, lai vārti atvērtos (tikai no reģistrētajiem telefona nummuriem). Ja esiet rezervējis vairākus namiņus vai rezevējis numuriņu kādam citam viesim, lūdzu, atsūtiet reģistrējamos tālruņa numurus.

Ierodoties, brauciet pa vārtiem iekšā, lejā no kalna vidējā, galvēnā brauktuve, līdz ieraudzīsiet labājā pusē Camping Milk namiņus.
Auto varat novietot ceļam labajā pusē pirms trešā namiņa.

Kad piebrauksiet, lūgums zvaniet, atslēgas būs atstātas koda kastītē, kura piestiprināta pie namiņa. Telefoniski pateiksim arī kodu.

Iesakam Jums līdzi ņemt savu malku, vai ogles, uz vietas iegādāties tās nav iespējams. Personai uz nakti ir paredzēta viena kafijas kapsula, ja vēlaties vairāk, to ir iespējams iegādāties - 0,80 eur kapsula, vai ņemiet līdzi savas (Nespresso kafijas aparāts).

Ir iespēja pieteikt arī pirti, arī par to ir jāziņo iepriekš. Tā uz konkrēto laiku tiks sagatavota tieši Jums. Cena 40 eur par 2 stundām, katra nākamā 10 eur.
Ir pieejama arī laiva  - 8 EUR par stundu vai 25 EUR diennaktī.
SUP dēļu noma 8 eur/h.

ja plānojat ņemt līdzi savu mājdzīvnieku, par to ir jāpaziņo, tas papildu maksā 10 eur par nakti. Mājdzīvniekiem vienmēr jābūt pavadā un aiz tiem vienmēr jāsatīra.


Noteikumi
Mājdzīvnieki
Rūpēties, lai mājdzīvnieks neapdraud citu atpūtnieku drošību, mieru un apkārtnes tīrību. 
Smēķēšana
Rūpējoties par Tavu veselību un citu cilvēku komfortu, smēķēt mājiņās ir aizliegts.
Ballītes
Skaidrs, ka dažreiz gribas skaļas ballītes, tomēr, respektējot pārējos kempinga viesus, taisām pauzi no plkst. 23:00 līdz 9:00, lai dienu varam sākt ar pozitīvām emocijām un jauniem spēkiem.